49 שערים מחכמת היהדות להעצמה אישית

קלפי מודעות לתהליך אישי, קבוצתי או טיפולי, המהווים גשר לתובנות מאירות עיניים בהשראת ספר הספרים ותורת הקבלה.

מהות הקלפים – שערי בינה

בלבה של חפיסת הקלפים נמצאים 49 פסוקי תורה. הבחירה בקלף לפי הפסוק הגלוי עליו, מבוססת על אינטואיציה והכוונה פנימית, ללא צורך בכל הבנה מוקדמת של פירוש הפסוק או הקשרו. עם פתיחת הקלף הנבחר, נחשף פירושו בהקשר של חיי האדם והתפתחותו האישית.

כל פסוק מתגלה כהנחיה הממקדת את הקורא לתובנות בתחומי חייו השונים: שינוי נקודת מבט, הפיכת משבר להזדמנות, סוגיות של אמון ואמונה במערכות היחסים בין אדם לחברו, בין אדם לאלוהיו, ועוד. ההנחיות הכתובות מעודדות נקיטת פעולה בעקבות התובנה.

למי מיועדים קלפי האימון?

בעודם שואבים את תוכנם מחכמת היהדות, הקלפים מיועדים לאנשים מכל דת גזע ומין. העבודה עם שערי בינה זמינה בפשטות לכל אדם באופן פרטי או בחברותא, כחלק מתהליך אישי או קבוצתי.

מטפלים, מנחים ומאמנים יעשירו את ארגז הכלים שלהם בעולם תוכן עמוק, ערכי ועתיק יומין.

מסרים לחיים ממעמקי חכמת היהדות

התורה היא בגדר "ספר הוראות יצרן" לחיי המין האנושי. על פי התודעה היהודית, אם רק תשאל את השאלות הנכונות - תוכל למצוא הכל בתורה.כל משל, משפט ונבואה מכילים חוכמה אדירה לחיים. כל תיאור וכל שם בתנ"ך בא ללמדנו משהו, ואף מלה לא מיותרת.

מהם 49 שערי הבינה?

על פי תורת הקבלה, ספירת הבינה היא זו שמוציאה את הדברים מן המחשבה אל הפעולה.

נאמר במסכת ראש השנה: "חמישים שערי בינה נבראו בעולם וכולם נמסרו למשה חוץ מאחד. שנאמר בתהלים פרק ח' פס' ו' "תְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים"

49 שערי בינה בכוחו של בן-אנוש להשיג, אבל על שער ה- 50 אמר ה' למשה רבינו  "לא תוכל לראות את פני כי לא יראני האדם וחי" (שמות ל"ג, כ')

עכשיו במחיר השקה מיוחד

המארז השלם - קלפי שערי בינה - 49 צעדים להעצמה אישית. 

72 ש"ח בלבד

המחיר כולל משלוח חינם לכל חלקי הארץ

אנשים מספרים

"בשבילי זהו כלי מהנה למיקוד ומודעות. פתיחת קלף מאפשרת לי לעצור רגע ופשוט להיות, להיזכר בערכים שאני שואף להנהיג את חיי על פיהם, ולצאת שוב לדרך מתוך הקשבה פנימית ושמחה."

איתי חורש, מטפל ונטורופת

"נוכחתי לגלות, שלמסרים מהפילוסופיה היהודית יש יכולת מיוחדת לגשר ביני ובין מטופלי, על ידי חיבור לעולם תוכן ורוח משותף. 

אני בוחרת בשערי בינה מכיוון שהמסרים, שאנו חשים שמגיעים מכח עליון ומיטיב, מצליחים לפלס דרך גם לנפשם של המתאמנים שמתקשים להניע שינוי רצוי בחייהם"

אפרת עמית, מאמנת ומנחת קבוצות